Blaty betonowe

Styl i minimalizm

Beton architektoniczny cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. To sprawia, że blaty betonowe są wybierane znacznie częściej niż blaty tradycyjne. Powierzchnia betonowych blatów jest gładka i pozbawiona szczelin łączeniowych. To najlepszy wybór dla każdego miłośnika skandynawskiego designu. Blat betonowy to doskonałe rozwiązanie nie tylko do kuchni, ale również do łazienek.

Solidnewykonanie

Blaty betonowe są odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. To efekt starannej obróbki. Blaty betonowe toBETON przechodzą wielostopniowy i dokładny proces impregnacji. Dzięki temu są odporne na wszelkiego rodzaju odbarwienia. W normalnych warunkach blaty muszą dojrzewać około 27 dni. Nasze produkty są już w pełni wytrzymałe zaledwie po upływie 2 dni. Podejmujemy się realizacji w domu Klienta. Blaty połączone z betonowymi umywalkami i zlewozmywakami to również specjalność toBETON, Kraków natomiast jest siedzibą naszej firmy, gdzie możecie skorzystać z naszych porad.

Unikatowy design

Blaty betonowe cechuje nie tylko solidne oraz estetyczne wykonanie. Oryginalna faktura betonu i jego porowatość sprawiają, że każda realizacja ma swój niepowtarzalny charakter. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że nawet nietuzinkowe pomysły będą możliwe do zrealizowania. Beton architektoniczny występuje w wielu odcieniach, co sprawia, że można wybrać kolor najbardziej pasujący do danego wnętrza.

 

Złóż zamówienie

Dokładamy wszelkich starań, aby realizacja Twojego zamówienia była jak najszybsza. W związku z tym, już na pierwszym spotkaniu w biurze zaproponujemy Ci najoptymalniejszą ofertę realizacji. W momencie złożenia przez Ciebie zamówienia, Twój projekt zostanie wysłany do produkcji. Firma toBETON oferuje ponadto możliwość transportu klientom w obszarze małopolski. Dla projektów z innych regionów kraju oraz zamówień zagranicznych proponujemy wysyłkę profesjonalną firmą kurierską.