BETONOWE BLATY

Zobacz realizacje

STYL I MINIMALIZM

Blaty betonowe to funkcjonalna i oryginalna ozdoba dla każdej przestrzeni. Wodoodporne, wytrzymałe na uszkodzenia, odporne także na ścieranie. Dzięki profesjonalnej impregnacji stanowią modne uzupełnienie każdej kuchni, stołu lub wyspy. Sprawdzają się także w łazienkach.
Blaty betonowe są innowacyjnym rozwiązaniem w sferze nowoczesnej architektury i dekoracji wnętrz. Dodatkowo, możliwości aranżacyjne poszerza ich bogaty wachlarz kolorystyczny. W ofercie firmy toBETON proponujemy pełną gamę odcieni szarości, grafitu oraz bieli.

UNIKATOWY DESIGN

Blaty betonowe cechuje nie tylko solidne oraz estetyczne wykonanie. Oryginalna faktura betonu i jego porowatość sprawiają, że każda realizacja ma swój niepowtarzalny charakter.  Powierzchnia betonowych blatów jest gładka i pozbawiona szczelin łączeniowych. Beton architektoniczny występuje w wielu odcieniach, dzięki czemu można dobrać kolor idealnie pasujący do każdego wnętrza. To sprawia, że blaty betonowe są wybierane znacznie częściej niż blaty tradycyjne. To najlepszy wybór dla każdego miłośnika skandynawskiego designu, minimalizmu i solidnych elementów wykończenia wnętrz.

INSPIRACJE toBETON

Zobacz najciekawsze wnętrza z zastosowaniem płyt betonowych. Zainspiruj się zdjęciami realizacji z zastosowaniem betonu architektonicznego w wielu funkcjach i zachwyć się jego minimalizmem i klasycznym wyglądem.

SOLIDNE WYKONANIE W TWOIM DOMU

Blaty betonowe toBETON są nie tylko estetyczne ale i wytrzymałe . To efekt starannej obróbki -nasze blaty przechodzą wielostopniowy i dokładny proces impregnacji. Dzięki temu są odporne na wszelkiego rodzaju odbarwienia. W normalnych warunkach blaty muszą dojrzewać około 27 dni. Nasze produkty są w pełni wytrzymałe zaledwie po upływie 2 dni. Podejmujemy się realizacji w domu Klienta. Blaty połączone z betonowymi umywalkami i zlewozmywakami to również specjalność toBETON, Kraków natomiast jest siedzibą naszej firmy, gdzie możecie skorzystać z naszych porad.

ZAMÓW BLAT JUŻ DZIŚ

Skontaktuj się z nami i zamów blat dla siebie już dzisiaj. Realizujemy blaty betonowe na zamówienie w krótkich terminach i zgodnie z indywidualnymi potrzebami każdego klienta.

Indywidualny projekt

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Żaden problem!

Jeżeli zależy Ci na tym, żeby w Twoim wnętrzu znalazł się beton architektoniczny, na specjalne zamówienie możemy wykonać dla Ciebie beton architektoniczny w wielu kolorach. Produkujemy także betonowe płyty szalunkowe oraz płyty Terazzo (lastriko) w wielu wersjach kolorystycznych i dowolnych wymiarach

Skontaktuj się z nami a zrealizujemy Twój projekt!

kontakt

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

o betonie architektonicznym toBETON

Mając na uwadze spełnienie najwyższego standardu w zakresie jakości naszych płyt na ścianę i płyt elewacyjnych z betonu architektonicznego, wprowadzamy na rynek wyłącznie najlepsze materiały i elementy konstrukcyjne, poddawane wielu testom i badaniom.