Kolorystyka betonów

KOLORYSTYKA

sprawdź kolory naszego betonu

Dużym atutem naszej oferty jest zróżnicowana kolorystyka płyt betonowych. Chcąc spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów, oferujemy zróżnicowane popularne odcienie tego szlachetnego surowca. Kolory płyt zostały wybrane na podstawie analiz trendów panujących aktualnie w dziedzinie aranżacji wnętrz. Aby umożliwić naszym klientom jeszcze lepsze poznanie specyfiki produkowanych elementów, oferujemy wysyłkę próbek betonu. Jednocześnie jesteśmy otwarci na realizację niestandardowych zamówień. Możemy wykonać także poszczególne elementy w ściśle określonym przez klienta kolorze. Wybierz idealny wariant i stwórz niepowtarzalną aranżację z użyciem nowoczesnych płyt betonowych.

ZAMÓW PRÓBKI

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości i chciałbyś zobaczyć próbki naszego betonu wystarczy, że klikniesz przycisk poniżej i wypełnisz formularz.

KOLOROWE BETONY

Płyty betonowe w kolorze na zamówienie

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Żaden problem! Jeżeli zależy Ci na tym, żeby w Twoim wnętrzu znalazł się beton architektoniczny, jakiego nie ma nikt inny, polecamy płyty betonowe na ściany i elewacje wewnętrzne barwione w masie. Na specjalne zamówienie możemy wykonać dla Ciebie beton architektoniczny w wielu kolorach.
Produkujemy także betonowe płyty szalunkowe oraz płyty Terazzo (lastriko) w wielu wersjach kolorystycznych i dowolnych wymiarach
Skontaktuj się z nami, żeby zrealizować swój niepowtarzalny beton barwiony toBETON.

KONTAKT