Gdańsk

Beton w domu, biurze i ogrodzie

Gdańsk i okolice

Elementy z betonu to idealne uzupełnienie aranżacji domu, biura, ogrodu i tarasu. Nasza firma specjalizuje się w produkcji i montażu betonu architektonicznego. Obsługujemy zarówno klientów prywatnych, jak i przedsiębiorców oraz instytucje. Dużą zaletą naszej oferty jest zróżnicowanie produktów. Oferujemy płyty betonowe dekoracyjne, posadzki, blaty oraz elementy małej architektury. Wykonujemy także elewacje betonowe. Unikamy szablonowych rozwiązań. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale także doradztwem oraz montażem. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę naszym klientom.

Wysokiej jakości beton architektoniczny zewnętrzny i wewnętrzny

Mocnym punktem naszej oferty jest sam proces technologiczny, który spełnia wyśrubowane standardy jakościowe. Stosujemy indywidualnie opracowaną mieszankę z dodatkiem włókna szklanego. Dzięki temu nasze płyty betonowe dekoracyjne są wytrzymałe i odporne na nacisk oraz uszkodzenia mechaniczne. Elewacje oraz płyty betonowe ogrodowe są przystosowane do działania skrajnie zróżnicowanych temperatur i wysokiej wilgotności. Dzięki temu nie wymagają czasochłonnych zabiegów pielęgnacyjnych i zachowują swój nienaganny wygląd przez długie lata. Wysokiej jakości mieszanka betonu sprawia, że posadzki oraz płyty betonowe tarasowe są odporne na intensywne użytkowanie. Ma to szczególnie duże znaczenie w przypadku obiektów użyteczności publicznej

Marzysz o oryginalnej aranżacji wnętrza oraz otoczenia swojego domu, biura czy ogrodu? Chcesz zamówić blat, posadzkę lub płyty betonowe na taras? Gdańsk to tylko jedno z miast, które obsługujemy w zakresie dostawy i montażu. Skontaktuj się z nami, a doradzimy i dostarczymy Ci optymalne rozwiązania.