MAŁA ARCHITEKTURA

Zobacz realizacje

BETON ARCHITEKTONICZNY – NOWOCZESNY MATERIAŁ DEKORACYJNY

Beton architektoniczny zyskuje coraz bardziej na popularności, chętnie po niego sięgają projektanci i architekci. Popularność tę zawdzięcza swoim licznym zaletom, to znaczy jakości, wytrzymałości i dekoracyjności. Możliwości zastosowania tego materiału są naprawdę duże, co chwilę pojawiają się nowe pomysły i innowacyjne metody. Posadzki z betonu, płyty, blaty kuchenne i łazienkowe czy elewacje – to tylko niektóre z typowych zastosowań tej odmiany betonu. A jest ich znacznie więcej, bowiem dekoratorzy nierzadko zaskakują niezwykłymi przedmiotami, takimi jak ławki, krzesła, stoły czy nawet lampy.

BETONOWA WIZJA

Dla architektów z całego świata beton dekoracyjny jest inspiracją i źródłem niezwykłych pomysłów. Dzięki oryginalnej strukturze oraz niezwykłej wprost plastyczności materiał ten daje nieograniczone możliwości w realizacji najbardziej fantazyjnych projektów. Z jednej strony wygląda minimalistycznie, a z drugiej chłodno i surowo. Dzięki temu świetnie sprawdzi się w różnych stylach architektonicznych, od luksusowych apartamentów, poprzez styl skandynawski, a kończąc na industrialnych loftach. Beton architektoniczny bardzo dobrze łączy się z innymi materiałami, na przykład szkłem, metalem czy drewnem.

BETON A PRZESTRZEŃ MIEJSKA

Trwałość i oryginalny wygląd sprawiają, że beton architektoniczny jest bardzo chętnie wykorzystywany w przestrzeniach miejskich. Jako element konstrukcyjny od dawna współtworzy miejski krajobraz. To właśnie z niego stawiane są mury, mosty czy budynki mieszkalne. Dzisiaj betonu już się nie zakrywa, jak to miało miejsce przed laty, a raczej stara się go wyeksponować. Oprócz typowych zastosowań w budownictwie, z materiału tego można wykonywać szereg drobniejszych elementów, między innymi kosze, ławki, siedziska czy elewacje budynków. A wszystkie są oryginalne, wyjątkowe i niepowtarzalne.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

o betonie architektonicznym toBETON

Nasza firma posiada szeroką ofertę produktową, w której znajdują się, między innymi: betonowe płyty elewacyjne zewnętrzne, betonowe płyty na ścianę, betonowe płyty na ścianę stropowe, płyty betonowe dekoracyjne. Każda z płyt może być wykorzystana w różnych konfiguracjach tak, aby jak najlepiej podkreślić charakter wnętrza.

Indywidualny projekt

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Żaden problem!

Naszym wyróżnikiem jest indywidualne podejście do każdego Klienta. Dlatego przyjmujemy indywidualne zamówienia na płyty w dowolnym rozmiarze, kolorze i kształcie.

kontakt

Inspiracje toBETON

zobacz najciekawsze wnętrza z zastosowaniem płyt betonowych