Płyty betonowe

Płyty elewacyjne

Płyty betonowe ozdobne na ścianę cechuje naturalny i minimalistyczny wygląd, który idzie w parze z wysoką odpornością mechaniczną i chemiczną. Ponadto beton architektoniczny odznacza się długą żywotnością, co przyczynia się do coraz szerszego zastosowania. Precyzyjnie wykonany beton architektoniczny- płyty elewacyjne to materiał budowlany, dzięki któremu wykonane powierzchnie cechuje elegancki i stylowy wygląd. Sprawdź sam czy betonowe płyty na ścianę (płyty betonowe ozdobne na ścianę) to rozwiązanie, które sprawdzi się również w zaaranżowanej przez Ciebie przestrzeni.

Przejdź do płyt elewacyjnych

przejdź

Przejdź do płyt tarasowych

przejdź

Płyty tarasowe

Płyty tarasowe toBETON urozmaicą wygląd każdego tarasu. Atrakcyjnie prezentują się również w przestrzeni publicznej na powierzchniach placowych czy skwerach. Zaletą płyt betonowych nie jest jedynie ich wysoki walor estetyczny, ale również solidność wykonania, co sprawia, że płyty tarasowe toBETON posłużą naszym klientom wiele długich lat. To uniwersalny wybór, który gwarantuje spójność z innymi elementami, niezależnie od tego, z jakich materiałów są one wykonane. Nasze płyty tarasowe doskonale współgrają również z roślinnością.

Płyty ogrodowe

Beton architektoniczny zewnętrzny to doskonałe i trwałe rozwiązanie wykończeniowe. Możemy je obserwować na elewacjach domów oraz różnego rodzaju budynkach instytucji czy nowoczesnych biur. W tym wypadku minimalizm formy jest jednym z najsilniejszych trendów ostatnich lat. Neutralny kolor betonu pozwala podkreślić wygląd elementów znajdujących się w jego sąsiedztwie. Płyty z betonu architektonicznego mogą być z powodzeniem wykorzystane przy budowie alejek, chodników, jak i różnego rodzaju ogrodzeń. 

Przejdź do płyt ogrodowych

przejdź

Zobacz rozmiary płyt

przejdź

Sprawdź rozmiary płyt

Sprawdź rozmiary dostępnych płyt

Złóż zamówienie

Dokładamy wszelkich starań, aby realizacja Twojego zamówienia była jak najszybsza. W związku z tym, już na pierwszym spotkaniu w biurze zaproponujemy Ci najoptymalniejszą ofertę realizacji. W momencie złożenia przez Ciebie zamówienia, Twój projekt zostanie wysłany do produkcji. Firma toBETON oferuje ponadto możliwość transportu klientom w obszarze małopolski. Dla projektów z innych regionów kraju oraz zamówień zagranicznych proponujemy wysyłkę profesjonalną firmą kurierską.