Płyty betonowe gabarytowe

gdy zwykła płyta to za mało...

Zobacz realizacje

PŁYTY BETONOWE GABARYTOWE

Jakościowy beton architektoniczny do zastosowań deweloperskich

Czasami płyty elewacyjne to za mało… wtedy do akcji wkracza toBETON. Oferujemy wykonanie dużych serii płyt o dowolnych gabarytach w najlepszych terminach i stałej jakości. Elewacje betonowe w biurowcu, centrum handlowym czy osiedlu jednorodzinnym? To zadanie dla nas.

Betonowe płyty elewacyjne gabarytowe znajdują szerokie zastosowanie w różnego rodzaju obiektach komercyjnych takich jak: galerie handlowe, biurowce, filharmonie, budynki mieszkalne czy muzea i galerie sztuki. Coraz częściej są również wykorzystywane w projektach architektury krajobrazu.

JAKOŚĆ
Płyty gabarytowe toBETON są produkowane w zgodzie z najwyższymi standardami. Wysoką odporność produktów gwarantuje wysokogatunkowa mieszanka toBETON GRC. Jej właściwości sprawiają, że betonowe płyty elewacyjne zewnętrzne są odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne i zmiany temperatury. Ta unikalna mieszanka wzmocniona włóknem szklanym typu GRC najwyższej jakości oraz innymi wysokogatunkowymi domieszkami stanowi tajemnicę naszej receptury. Dzięki jej zastosowaniu nasze płyty są również odporne na wilgoć i zabrudzenia.

ZAMÓW

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

o betonie architektonicznym toBETON

Chcesz wiedzieć więcej o betonie architektonicznym? Może interesują Cię wymiary lub kolorystyka płyt. Wszystkie odpowiedzi na nurtujące pytania znajdziesz w dziale FAQ.

Indywidualny projekt

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Żaden problem!

Naszym priorytetem jest Klient, dlatego jesteśmy otwarci na jego indywidualne potrzeby. Tworzymy płyty na zamówienie – w dowolnym rozmiarze, kolorystyce i kształcie.

kontakt