Płyty elewacyjne

Płyty elewacyjne toBETON

Nasza szeroka oferta obejmuje wiele rodzajów płyt elewacyjnych. Składają się na nią również betonowe płyty elewacyjne zewnętrzne. Ich wygląd sprawia, że pasują do każdej aranżacji – idealnie współgrają z przyrodą. Znajdują one szerokie zastosowanie w różnego rodzaju obiektach komercyjnych takich jak: galerie handlowe, biurowce, filharmonie, budynki mieszkalne czy muzea i galerie sztuki. Coraz częściej są również wykorzystywane w licznych projektach architektury krajobrazu.

Jakość

Płyty elewacyjne toBETON zostały wyprodukowane w zgodzie z najwyższymi standardami, co sprawia, że są one wolne od uszczerbków i wad produkcyjnych. Wysoką odporność produktów gwarantuje wysokogatunkowa mieszanka toBETON GRC. Jej właściwości sprawiają, że betonowe płyty elewacyjne zewnętrzne są odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne i zmiany temperatury. Ta unikalna mieszanka wzmocniona włóknem szklanym typu GRC najwyższej jakości oraz innymi wysokogatunkowymi domieszkami stanowi tajemnicę naszej receptury. Dzięki jej zastosowaniu nasze płyty są również odporne na wilgoć i zabrudzenia.

Indywidualny projekt

Naszym wyróżnikiem jest indywidualne podejście do każdego Klienta. Dlatego przyjmujemy indywidualne zamówienia na płyty w dowolnym rozmiarze, kolorze i kształcie.

Złóż zamówienie

Dokładamy wszelkich starań, aby realizacja Twojego zamówienia była jak najszybsza. W związku z tym, już na pierwszym spotkaniu w biurze zaproponujemy Ci najoptymalniejszą ofertę realizacji. W momencie złożenia przez Ciebie zamówienia, Twój projekt zostanie wysłany do produkcji. Firma toBETON oferuje ponadto możliwość transportu klientom w obszarze małopolski. Dla projektów z innych regionów kraju oraz zamówień zagranicznych proponujemy wysyłkę profesjonalną firmą kurierską.