Płyty szalunkowe

Betonowe płyty z widocznym odciskiem drewna

Zobacz realizacje

PŁYTY SZALUNKOWE

Betonowe płyty z wyraźnym odciskiem drewna

Klienci wykańczając wnętrza często odchodzą od tradycyjnych materiałów, dlatego alternatywą coraz częściej jest beton dekoracyjny. Położony na ścianach dodaje elegancji oraz oryginalności. Sprawdza się zarówno w nowoczesnych, surowych, industrialnych wnętrzach, jak i salonach urządzonych w stylu retro. Płyty betonowe na ścianę to modne rozwiązanie, które wpływa na ostateczny kształt aranżacji. Doskonale prezentują się zarówno w salonach, jak i sypialniach czy klatkach schodowych, a ich wykorzystanie w budynkach stało się trendem ostatnich lat. Mogą być użyte w pomieszczeniu jako akcenty lub całość. Szukasz idealnych rozwiązań? Cenisz prostotę i klasyczny minimalizm? Od lat udowodniamy, że wybór materiału jakim jest beton, stwarza szerokie możliwości koncepcyjne. Uniwersalny – to jeden z przymiotników, który najlepiej opisuje beton architektoniczny. Kraków to miejsce, gdzie klienci mogą na żywo obejrzeć nasze produkty.

ZAMÓW

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

o betonie architektonicznym toBETON

Od przytulnych wnętrz mieszkalnych aż po lokale użytkowe i komercyjne. Naszą specjalnością jest beton architektoniczny. Producent taki jak my, z wieloletnim doświadczeniem na rynku, sprosta oczekiwaniom każdego Klienta. ToBETON – Kraków – warto zapamiętać naszą nazwę i lokalizację. Zapraszamy na spotkanie przy kawie w siedzibie naszej firmy.

Indywidualny projekt

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Żaden problem!

Oferowane przez nas materiały to pole do popisu dla każdego architekta czy projektanta, dajemy im szerokie możliwości, jeśli chodzi o wzornictwo i kolorystykę. Nasza oferta przeznaczona jest dla klientów z całego kraju, zapraszamy do jej sprawdzenia i kontaktu z nami. Potrzebujesz oferty dla swojej realizacji? Skontaktuj się z nami a na pewno znajdziemy rozwiązanie dla Ciebie.

kontakt