Płyty Terazzo

znane też jako lastriko

Zobacz realizacje

PŁYTY TERAZZO

znane także jako lastriko

Coraz popularniejszym trendem stają się płyty Terazzo, w Polsce znane lepiej jako Lastriko. W toBETON płyty wykonujemy ze szlachetnego kruszywa i opatentowanego spoiwa, które gwarantuje wieloletnią eksploatację i doskonały wygląd płyt.

ZAMÓW

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

o betonie architektonicznym toBETON

Beton architektoniczny to materiał, który cechuje trwałość i wytrzymałość. Jego zastosowanie pozwala nadać wnętrzom i elewacjom nowoczesnego, a zarazem industrialnego charakteru. Jego surowość i prostota idealnie komponują się z naturalnymi materiałami takimi jak drewno. Beton architektoniczny stwarza architektom pole do popisu w tworzeniu efektownej aranżacji, na której zależy większości klientom.

Indywidualny projekt

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Żaden problem!

Nasza firma posiada szeroką ofertę produktową, w której znajdują się, między innymi: betonowe płyty elewacyjne zewnętrzne, betonowe płyty na ścianę, betonowe płyty na ścianę stropowe, płyty betonowe dekoracyjne. Każda z płyt może być wykorzystana w różnych konfiguracjach tak, aby jak najlepiej podkreślić charakter wnętrza. Jeżeli chcesz skorzystać z naszej oferty produktowej i masz indywidualne zapotrzebowanie to skontaktuj się z nami.

kontakt