Posadzki betonowe

Nowoczesny design

Posadzki betonowe to silny trend współczesnego designu. Szczególnie dobrze wyglądają w nowoczesnych apartamentach oraz industrialnych przestrzeniach typu loft. U jak uniwersalizm – to beton. Surowy, a zarazem gładki materiał pozwoli bezbłędnie wydobyć charakter każdego wnętrza. Dlatego to mocny akcent współczesnych aranżacji.  O tym, że nowoczesny design ma znaczenie wiedzą również właściciele przestrzeni publicznych. Posadzki betonowe stają się standardem w butikach, sklepach czy hotelach.

Wysoka jakość

Posadzki betonowe są wykonane z najwyższej klasy wysokogatunkowych systemów cementowych. Powstały w zgodzie z najnowszymi standardami, dlatego betonowe podłogi toBETON spełniają wszystkie narzucane im normy. Ponadto ich zaletą jest krótki czas, w jakim osiągają pełną wytrzymałość. Wymaga to zaledwie 2, a nie 27 dni, jak ma to miejsce przy użyciu zwykłych mieszanek. Naszym priorytetem jest komfort Klientów, dlatego wylewanie posadzek, wykonujemy na miejscu zlecenia. Posadzki toBETON to uniwersalny wybór, który sprawdzi się w każdej przestrzeni – zarówno miejskiej, jak i prywatnej, gdzie może być częścią salonu, kuchni, holu i łazienek.

Potrzeby klienta to nasz priorytet

Każdy koncept jest inny. Potrzeby Klienta są w centrum naszej uwagi, dlatego staramy się, aby każda realizacja przebiegała sprawnie i według dostarczonych nam wytycznych. Udowadniamy, że beton architektoniczny jest materiałem różnorodnym. Najlepszym dowodem na to jest szeroka gama kolorystyczna – posiadamy aż 10 odcieni szarości-począwszy od bieli aż po wyrazisty, ciemny grafit. Posadzki betonowe mogą posiadać różny stopień matu i połysku. Jesteśmy otwarci na potrzeby i sugestie naszych klientów. Zapraszamy do spotkania na żywo w siedzibie toBETONKraków jest miastem, w którym stacjonujemy, na co dzień.

Złóż zamówienie

Dokładamy wszelkich starań, aby realizacja Twojego zamówienia była jak najszybsza. W związku z tym, już na pierwszym spotkaniu w biurze zaproponujemy Ci najoptymalniejszą ofertę realizacji. W momencie złożenia przez Ciebie zamówienia, Twój projekt zostanie wysłany do produkcji. Firma toBETON oferuje ponadto możliwość transportu klientom w obszarze małopolski. Dla projektów z innych regionów kraju oraz zamówień zagranicznych proponujemy wysyłkę profesjonalną firmą kurierską.