DOM JEDNORODZINNY W ŁODZI

Dom jednorodzinny

dom gdzie nie mogło zabraknąć betonu architektonicznego

Dom jednorodzinny w Łodzi to modernistyczny dom gdzie nie mogło zabraknąć betonu architektonicznego. Beton został użyty tu na posadzkach, ścianach wewnętrznych, cześć elewacji oraz w ogrodzie.
Wykonaliśmy dla zamawiającego specjalne płyty tarasowe które stanowią chodniki wokoło całego domu. Wszystkie elementy prefabrykowane zostały wykonane w tym samym kolorze co związało projekt w spójną całość. W kolorze concrete gray zostały wykonane płyty elewacyjne , ścienne oraz tarasowe. Posadzka została wykonana w systemie weber floor w kolorze G 20 co stanowi komplet do wcześniej już wspomnianego koloru concrete gray.

PODOBA SIĘ?

Też możesz mieć swój własny toBETON w swoim domu!

Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące płyt betonowych, blatów, posadzek oraz elementów małej architektury, doradzimy i pomożemy zrealizować twój projekt. Zapraszamy do kontaktu też jeżeli chcesz poznać ceny naszych produktów, termin dostawy czy zrealizować nietypowe zamówienie. Jeżeli chcesz zobaczyć nasz beton architektoniczny w 4 odcieniach, z przyjemnością przyślemy Ci zestaw próbek toBETON.