Informacje

Współczesne przestrzenie mieszkalne wywołały modę na odbiegające od dotychczasowych standardów materiały wykończeniowe, takie jak beton architektoniczny. Płyty z tego surowego materiału były wcześniej wykorzystywane głównie jako beton architektoniczny zewnętrzny. Dziś używa się ich również jako betonowe płyty na ścianę we wnętrzach loftowych czy postindustrialnych.

Płyty betonowe dekoracyjne cenione są nie tylko prze światowej klasy architektów, ale też osoby poszukujące oryginalnych rozwiązań w aranżacji wnętrz, chcące uciec od powszechnie stosowanych tapet, kafelków czy farb na ścianach. Beton dekoracyjny stał się jedną z modnych alternatyw wykorzystywanych chociażby w stylizacji nowoczesnej kuchni, gdzie może być stosowany na ścianach między blatami roboczymi a wiszącymi wyżej szafkami. Beton architektoniczny pojawia się też coraz częściej w mieszkaniowych przestrzeniach dziennych, którym nadaje intrygujący, nieco surowy charakter, możliwy do przełamania oryginalnymi dodatkami.

Płyty z betonu architektonicznego pozwalają na uzyskanie zaskakujących efektów, dając poczucie wyjątkowości wnętrza, w którym został on zastosowany. Płyty elewacyjne wykorzystywane dawniej tylko na powierzchniach zewnętrznych budynków, dziś stosowane są jako płyty betonowe na ścianę w apartamentach czy loftach, dając ich właścicielom wrażenie jednoczesnego ascetyzmu, jak i różnorodności oferowanej przez beton architektoniczny. Jako producent tego typu materiału, oferujemy najciekawsze rozwiązania, które doskonale sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach urządzanych indywidualnie, jak i zgodnie z projektem architektów wnętrz ceniących sobie beton architektoniczny. Kraków jest miejscem naszej głównej działalności, ale do kontaktu i sprawdzenia naszej oferty zapraszamy klientów z całego kraju.