Płyty betonowe tarasowe i ogrodowe

Beton architektoniczny do zastosowań na zewnątrz

Zobacz realizacje

PŁYTY TARASOWE I OGRODOWE

Precyzyjnie wykonany beton architektoniczny do zastosowań zewnętrznych

Płyty z betonu architektonicznego mogą być z powodzeniem wykorzystane przy budowie alejek, chodników, jak  tarasów. Atrakcyjnie prezentują się również w przestrzeni publicznej na powierzchniach placowych czy skwerach. Zaletą płyt betonowych nie jest jedynie ich wysoki walor estetyczny, ale również solidność wykonania, co sprawia, że płyty tarasowe toBETON posłużą naszym klientom wiele długich lat. To uniwersalny wybór, który gwarantuje spójność z innymi elementami, niezależnie od tego, z jakich materiałów są one wykonane. Nasze płyty tarasowe doskonale współgrają również z roślinnością.

JAKOŚĆ
Płyty elewacyjne toBETON zostały wyprodukowane w zgodzie z najwyższymi standardami. Wysoką odporność produktów gwarantuje wysokogatunkowa mieszanka toBETON GRC. Jej właściwości sprawiają, że betonowe płyty elewacyjne zewnętrzne są odporne na nacisk oraz wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne i zmiany temperatury. Ta unikalna mieszanka wzmocniona włóknem szklanym typu GRC najwyższej jakości oraz innymi wysokogatunkowymi domieszkami stanowi tajemnicę naszej receptury. Dzięki jej zastosowaniu nasze płyty są również odporne na wilgoć i zabrudzenia.

ZAMÓW

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

o betonie architektonicznym toBETON

Płyty tarasowe są rozwiązaniem chętnie stosowanym zarówno w przestrzeni prywatnej, jak i miejskiej. Najczęściej są wykorzystywane na tarasach, balkonach i ciągach komunikacyjnych dla pieszych. Płyty tarasowe toBETON harmonijnie współgrają z otaczającą je przestrzenią i tworzą z nią spójną całość. W naszej ofercie znajdują się płyty o różnych wymiarach i ciężarze. Płyty tarasowe toBETON są odporne na czynniki atmosferyczne – zmiany temperatur czy promieniowanie UV, dlatego idealnie zastępują inne nawierzchnie tarasowe. Łatwo utrzymać je w czystości oraz nie wymagają częstej impregnacji.

Indywidualny projekt

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Żaden problem!

Naszym priorytetem jest Klient, dlatego jesteśmy otwarci na jego indywidualne potrzeby. Tworzymy płyty na zamówienie – w dowolnym rozmiarze, kolorystyce i kształcie.

kontakt