POSADZKI BETONOWE

Minimalistyczny styl dla każdego wnętrza

Zobacz realizacje

BETON SZLIFOWANY

Idealnie gładkie, niczym lustrzane, przyciągające uwagę swą estetyką. Posadzki betonowe to nowy wymiar stonowanej elegancji. Wytrzymałe, odporne na ścieranie oraz uszkodzenia mechaniczne. Stanowią gwarancję wieloletniej jakości. Posadzki betonowe doskonale komponują się z nowoczesnymi, industrialnymi przestrzeniami oraz elementami surowego drewna, metalu i szkła.

NOWOCZESNY DESIGN

Posadzki betonowe to silny trend współczesnego designu. Szczególnie dobrze wyglądają w nowoczesnych apartamentach oraz industrialnych przestrzeniach typu loft. U jak uniwersalizm – to beton. Surowy, a zarazem gładki materiał pozwoli bezbłędnie wydobyć charakter każdego wnętrza. Dlatego to mocny akcent współczesnych aranżacji. O tym, że nowoczesny design ma znaczenie wiedzą również właściciele przestrzeni publicznych. Posadzki betonowe stają się standardem w butikach, sklepach czy hotelach.

WYSOKA JAKOŚĆ

Posadzki betonowe są wykonane z najwyższej klasy wysokogatunkowych systemów cementowych. Powstały w zgodzie z najnowszymi standardami, dlatego betonowe podłogi toBETON spełniają wszystkie narzucane im normy. Ponadto ich zaletą jest krótki czas, w jakim osiągają pełną wytrzymałość. Wymaga to zaledwie 2, a nie 27 dni, jak ma to miejsce przy użyciu zwykłych mieszanek. Naszym priorytetem jest komfort Klientów, dlatego wylewanie posadzek, wykonujemy na miejscu zlecenia. Posadzki toBETON to uniwersalny wybór, który sprawdzi się w każdej przestrzeni – zarówno miejskiej, jak i prywatnej, gdzie może być częścią salonu, kuchni, holu i łazienek.

POTRZEBY KLIENTA TO NASZ PRIORYTET

Każdy koncept jest inny. Potrzeby Klienta są w centrum naszej uwagi, dlatego staramy się, aby każda realizacja przebiegała sprawnie i według dostarczonych nam wytycznych. Udowadniamy, że beton architektoniczny jest materiałem różnorodnym. Najlepszym dowodem na to jest szeroka gama kolorystyczna – posiadamy aż 10 odcieni szarości-począwszy od bieli aż po wyrazisty, ciemny grafit. Posadzki betonowe mogą posiadać różny stopień matu i połysku. Jesteśmy otwarci na potrzeby i sugestie naszych klientów. Zapraszamy do spotkania na żywo w siedzibie toBETON – Kraków jest miastem, w którym stacjonujemy, na co dzień.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

o betonie architektonicznym toBETON

Beton to powszechnie stosowany materiał. Może być wykorzystywany zarówno jako element elewacji budynków, jak i wewnątrz różnego rodzaju pomieszczeń, niezależnie od tego, w jakim stylu są one urządzone. Od przytulnych wnętrz mieszkalnych aż po lokale użytkowe i komercyjne.

Indywidualny projekt

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Żaden problem!

Naszym priorytetem jest Klient, dlatego jesteśmy otwarci na jego indywidualne potrzeby. Tworzymy płyty na zamówienie – w dowolnym rozmiarze, kolorystyce i kształcie.

kontakt

Inspiracje toBETON

zobacz najciekawsze wnętrza z zastosowaniem płyt betonowych