Nasi klienci

Klienci indywidualni

Naszą ofertę kierujemy między innymi do klientów indywidualnych, którzy mają z nami możliwość odmienienia wyglądu swojego budynku mieszkalnego czy biura. Oferowane przez nas betonowe elementy mogą posłużyć do dekoracji czy wykończenia mieszkań, domów, apartamentów i loftów, a także biur i gabinetów. Specjalnie pod kątem właścicieli takich obiektów przygotowaliśmy szereg udogodnień, związanych z zamówieniami i zakupami:

  • brak ustalonej minimalnej wartości zamówienia – można kupić dowolną liczbę płyt
  • szeroki wybór rozmiarów, ich kolorystyki, gładkości i poziomu połysku
  • wsparcie przy pracach montażowych, profesjonalna pomoc naszych specjalistów
  • możliwość transportu

Klienci hurtowi

Wielu z naszych klientów zamawia elementy z betonu architektonicznego w większych, hurtowych ilościach. Przeważnie takie zakupy odbywają się pod kątem wykończenia większych obiektów, domów, apartamentów czy loftów, gdzie beton architektoniczny jest głównym materiałem dekoracyjnym. Klienci zamawiają najczęściej pełny zestaw płyt, zarówno posadzki betonowe na podłogi i tarasy, jak również elementy wykończeniowe na ściany pokojów, salonów, kuchni i łazienek. Odbiorcy hurtowi mogą u nas liczyć na atrakcyjną ofertę, kompleksową obsługę pod względem sprzedaży, a także wsparcie profesjonalnej ekipy montażowej.

Deweloperzy

Na kompleksową pomoc z naszej strony mogą również liczyć inwestorzy zajmujący się budową nieruchomości – obiektów przemysłowych i handlowych, biurowców czy budynków mieszkalnych. Nasze płyty idealnie nadają się jako materiał wykończeniowy, zapewniając elegancki wygląd i trwałość na lata. Są świetnym uzupełnieniem ekskluzywnej, modnej przestrzeni mieszkalnej i publicznej. Cechują się dużą wytrzymałością, odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne, nie tracąc przy tym na swojej prezencji. Inwestorom zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy oraz pełne wsparcie techniczne.

Złóż zamówienie

Dokładamy wszelkich starań, aby realizacja Twojego zamówienia była jak najszybsza. W związku z tym, już na pierwszym spotkaniu w biurze zaproponujemy Ci najoptymalniejszą ofertę realizacji. W momencie złożenia przez Ciebie zamówienia, Twój projekt zostanie wysłany do produkcji. Firma toBETON oferuje ponadto możliwość transportu klientom w obszarze małopolski. Dla projektów z innych regionów kraju oraz zamówień zagranicznych proponujemy wysyłkę profesjonalną firmą kurierską.