Szybka realizacja oraz transport

Każde zamówienie płyt betonowych toBETON traktowane jest w sposób indywidualny. Zamówienia betonowych płyt zewnętrznych i wewnętrznych realizujemy możliwie jak najszybciej, a nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, by prawidłowo zabezpieczyć każdy ładunek. Już od pierwszego spotkania z przedstawicielami toBETON Kraków oferujemy możliwie jak najlepsze rozwiązania, zoptymalizowane kosztowo i pod względem czasu realizacji.

Zamawiane betonowe płyty elewacyjne zewnętrzne, płyty betonowe dekoracyjne lub beton architektoniczny i inne projekty wysyłamy od razu po zatwierdzeniu zamówienia, dzięki czemu uzyskujecie gwarancję możliwie jak najszybszej realizacji zlecenia. Naturalnie termin dostarczenia płyt betonowych toBETON uzależniony jest od specyfiki zlecenia oraz ilości zamówionych płyt.

Beton architektoniczny – płyty w Krakowie oraz na terenie całego województwa małopolskiego dostarczamy osobiście. W przypadku wysyłki płyt betonowych toBETON do innych województw lub za granicę korzystamy z usług profesjonalnej firmy transportowej. Nasze płyty betonowe dekoracyjne lub beton architektoniczny zawsze pakujemy do skrzyń, których waga wynosi około 500 kg i nie przekracza ilości 20 sztuk płyt.