Płyty tarasowe

Płyty tarasowe toBETON

Płyty tarasowe są rozwiązaniem chętnie stosowanym zarówno w przestrzeni prywatnej, jak i miejskiej. Najczęściej są wykorzystywane na tarasach, balkonach i ciągach komunikacyjnych dla pieszych. Płyty tarasowe toBETON harmonijnie współgrają z otaczającą je przestrzenią i tworzą z nią spójną całość. W naszej ofercie znajdują się płyty o różnych wymiarach i ciężarze. Płyty tarasowe toBETON są odporne na czynniki atmosferyczne – zmiany temperatur czy promieniowanie UV, dlatego idealnie zastępują inne nawierzchnie tarasowe. Łatwo utrzymać je w czystości oraz nie wymagają częstej impregnacji.

Jakość

Płyty tarasowe toBETON cechuje wysoka jakość wykonania. Nasz sekret tkwi w unikalnej recepturze mieszanki betonu, który został wzmocniony włóknem szklanym typu GRC najwyższej jakości i domieszek wysokogatunkowych. Takie połączenie gwarantuje wysoką odporność.

Indywidualny projekt

Naszym priorytetem jest Klient, dlatego jesteśmy otwarci na jego indywidualne potrzeby. Tworzymy płyty na zamówienie – w dowolnym rozmiarze, kolorystyce i kształcie.

Złóż zamówienie

Dokładamy wszelkich starań, aby realizacja Twojego zamówienia była jak najszybsza. W związku z tym, już na pierwszym spotkaniu w biurze zaproponujemy Ci najoptymalniejszą ofertę realizacji. W momencie złożenia przez Ciebie zamówienia, Twój projekt zostanie wysłany do produkcji. Firma toBETON oferuje ponadto możliwość transportu klientom w obszarze małopolski. Dla projektów z innych regionów kraju oraz zamówień zagranicznych proponujemy wysyłkę profesjonalną firmą kurierską.